Intencje Mszalne

Intencje Mszalne 10.06. – 16.06.2024 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 za śp. Zbigniew Petruk w 14 rocz. śm – od siostry
WTOREK
godz. 7.15 za śp. Józefa /o/ Piekarska – od kuzynki Lucyny
ŚRODA 
godz. 18.00 za śp. Julia Piekut w dniu urodzin
CZWARTEK
godz. 7.15 za śp.  Jan Grzeb- od Zofii i i Franciszka Pałków
PIĄTEK
godz. 18.00 za śp. Emila Więcław  – od córki z rodzina
SOBOTA
godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Alfredy Piszczek w 96 rocz. urodzin
NIEDZIELA
godz. 7.30 za śp. Wiesław Filip w 5 rocz. śm.
godz. 10.00 za śp. Jan i Antonina Piskorz – imieninowa
godz. 11.30 1.     za parafian

2.     o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Tadeusza w 70 rocz. urodzin  i w 51 rocz. ślubu Tadeusza i Józefy – od wnuczki Cami z mężem

godz. 18.00

 

za sp. Cecylie Jagieło w 1 rocz. śm. – od córki Lidii

 


Intencje Mszalne 03.06. – 09.06.2024 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 za śp. Anna Grela –  od rodziny Olszówka
WTOREK
godz. 18.00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Pauliny Bojdo
ŚRODA 
godz. 18.00 za parafian
CZWARTEK
godz. 18.00 za śp.  Stanisław Glica – od Doroty Kołos z rodzina
PIĄTEK
godz. 18.00 za śp. Feliksa /ona/, Leonard, Roman, Klara i Franciszek
SOBOTA
godz. 18.00 za śp. Beata Jamroz
NIEDZIELA
godz. 7.30 za śp. Władysława /ona/ Korzeniowska
godz. 10.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Izabeli i Sebastiana w 2 rocz. ślubu
godz. 11.30 za śp. Tadeusz Mrowiec w rocz. śm. i zamarłych z rodziny
godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Danuty  i Zdzisława  w 35 rocz. ślubu

Intencje Mszalne 27.05. – 02.06.2024 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Bartusia w 5 rocz. urodzin
WTOREK
godz. 18.00 za śp. Jerzy Kaczor
ŚRODA 
godz. 18.00 za śp. Józef Hojoł, Anna i Jan
CZWARTEK
godz. 10.00 1.     W intencji dzieci przeżywających rocznice I Komunii Świętej oraz ich rodzin o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej w ich życiu.

2.     Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i zachowanie od głodu i wojny dla mieszkańców Brzyczyny i Libertowa – od mieszkańców Brzyczyny

godz. 18.00 Za parafian
PIĄTEK
godz. 18.00 za śp. Józef Bahyrycz – od wnuczki Marty z rodziną
SOBOTA
godz. 18.00 O błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla wszystkich dzieci młodszych i dorosłych – od rodziców
NIEDZIELA
godz. 7.30 za śp. Jakub Zelek, Cecylia żona , syn Marek, córka Maria
godz. 10.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Elżbiety Strzebońskiej  w 80 rocz. urodzin
godz. 11.30 za śp. Ewa Domoradzka, Władysław Domoradzki w rocz. śm
godz. 18.00

 

za śp. Tadeusz Kozub w 3 rocz. śm., – od żony, dzieci i wnuków

 


Intencje Mszalne 20.05. – 26.05.2024 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 za śp. Waldemar w 3 rocz. śm., – od siostry z mężem
WTOREK
godz. 18.00 za parafian
ŚRODA 
godz. 18.00 za śp. Barbara Petruk w 2 rocz. śm., – od dzieci i wnuków
CZWARTEK
godz. 18.00 za śp. Mieczysław Jasek, Helena żona
PIĄTEK
godz. 18.00 za śp. Krystyna Jakubowska w 2 rocz. śm., i Jan Jakubowski w 5 rocz. śm.
SOBOTA
godz. 18.00 za śp. Maria Tokarz w 13 rocz. śm.
NIEDZIELA
godz. 7.30 za śp. Aleksandra /ona/ i Stanisław Gosiewski – od syna Mirosława z rodziną
godz. 10.00 za śp. Ryszard Gumiński w 4 rocz. śm.
godz. 11.30 za sp. Szczepan Balon, Józefa zona w rocz. śm.
godz. 18.00 za śp. Walery, Julianna, Marian, Edward, Irena i zmarłych z rodziny Łuszczkiewicz i Doktór

Intencje Mszalne 13.05. – 19.05.2024 r.

PONIEDZIAŁEK
godz. 18.00 za śp. Mieczysław Kulig w 17 rocz. śm., Katarzyna żona, syn Krzysztof
WTOREK
godz. 18.00 za śp. Henryk Niźnik
ŚRODA 
godz. 18.00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Zofii z okazji urodzin
CZWARTEK
godz. 18.00 za śp. Feliksa /o/, Leonard, Józefa /ona/ i Sylwester
PIĄTEK
godz. 18.00 Zbiorowa
SOBOTA
godz. 18.00 za śp. Joanna Korzeniak, Józef mąż, córka Janina
NIEDZIELA
godz. 7.30 za śp. Jan Filip
godz. 10.00 za śp. Krzysztof Gadocha w 1 rocz. śm. – od żony z dziećmi
godz. 11.30 W intencji dzieci przystępujących po raz pierwszy do Komunii świętej oraz ich rodzin o łaskę wiary, nadziei i miłości oraz opiekę Matki Bożej  w ich życiu.
godz. 18.00 za śp. Józef Katarzyna, Stanisław, Jan, Józef i zmarłych z rodziny Kwaśnica

 


 

 
do góry